سینی کابل گالوانیزه

تفاوت سینی کابل گالوانیزه با سینی کابل گالوانیزه نشده

سینی کابل؛ از بهترین ابزارهای کاربردی در صنایع مختلف است که از آن به عنوان یک راه حل

سینی کابل؛ از بهترین ابزارهای کاربردی در صنایع مختلف است که از آن به عنوان یک راه حل آسان و بسیار سریع و مطابق با شرایط اقتصادی برای مشکلات سیم کشی های برق در ساخت و سازهای مختلف از آن استفاده میشود. این تجهیز صنعتی را در جنس های مختلف در بازار میتوان پیدا کرد. در ادامه می خواهیم به بررسی متریال به کار رفته در سینی کابل ها و تفاوت بین آنها بپردازیم. پس با ما همراه باشید…

از چه متریالی برای تولید سینی کابل ها استفاده میشود؟

از متریال های گوناگون برای تولید سینی کابل استفاده می شود که این تفاوت بر میگردد به نوع و تعریف پروژه ای که در دست ساخت است. بنابراین سینی کابل ها در جنس هایی که در زیر به شرح آن ها میپردازیم تولید میشوند. سینی کابل از جنس آلومینیوم؛ به دلایلی چون سبک بودن و این که نیاز به تعمیر و نگهداری ندارند، گزینه مناسبی برای استفاده در محیط های مرطوب و یا محیط هایی که احتمال زنگ زدگی و نصب در آنها راحت بوده، هستند.

مقاه سینی کابل گالوانیزه

سینی کابل از جنس فولاد؛ دارای مقاومت بالا و مقاوم بوده و از کیفیت ساخت بالا برخوردارند. اما معایبی هم دارند که میتوان به وزن زیاد و ضعف خاصیت ضد آبی آن اشاره کرد. یعنی بهتر است برای استفاده از این سینی کابل از پوشش ضد زنگ استفاده کرد.سینی کابل استیل یا فولاد ضد زنگ؛ مهمترین مزیت این سینی کابل ها، عملکرد و بازدهی به شدت زیاد در محیط هایی با دمای بالا و مقاوم بودن در برابر مواد شیمیایی آلی و غیر آلی و رنگ دانه ها در دماهای بالا است.

مشاهده محصولات ما : https://kerman-niroo.ir/

چرا از پوشش گالوانیزه برای سینی کابل ها استفاده میشود؟

اگر قرار باشد از سينی كابل ها برای محيط هایی كه در معرض هوای متغیر مثل هوای مرطوب و نم دار استفاده شود باید مقاوم بوده تا دوام و ماندگاری بیشتری داشته باشند. به همین دلیل از پوشش گالوانیزه برای جنس های به کار رفته در سینی کابل ها به کار میبرند تا عمر آنها طولانی تر شود. چرا که سینی کابل ها با پوشش گالوانیزه از بیشترین میزان عایق بودن بهره برده اند و در نتیجه مقاومت این سینی کابل ها در برابر زنگ زدگی بالا رفته و در مقابل طیف گسترده ای از مواد شیمیایی محیطی محافظت خوبی را انجام می دهند و حتی اگر دچار خراش یا برش بر روی بدنه خود نشود، خود ترمیم بوده و آسیب نخواهند دید.

نتیجه گیری

با توجه به موارد ذکر شده بالا به این نتیجه میرسیم که تفاوت سینی کابل گالوانیزه شده با سینی کابل گالوانیزه نشده بر میگردد به دوام، مقاومت و ماندگاری و عملکرد بهتر سینی کابل ها، یعنی اگر از پوشش گالوانیزه برای سینی کابل ها استفاده شود میتوان از آنها استفاده های گسترده ای در اکثر پروژه های ساخت و ساز داشته باشیم چون محافظ بهتری برای سیم ها و کابل ها آن هم به دلایلی چون ضد زنگ بودن و مناسب برای محیط های روباز و مرطوب و اسیدی محسوب میشوند. همچنین از قیمت مقرون به صرفه نیز برخوردارند. با این تعابیر ذکر شده و مطالعه ی این مطلب می توانید به تفاوت سینی کابل گالوانیزه شده و یا گالوانیزه نشده پی ببرید.

مطالعه مقاله مقایسه لوله فلکسیبل با لوله گالوانیزه از سایت کرمان نیرو

سینی کابل گالوانیزه

مطالعه باعث بهتر شدن سبک زندگی کردن در جامعه میشود. همانطور که میدانید لذت مطالعه در خواندن مطلبی جذاب، مفید و قابل درک است که کمک شایانی به بازدهی مغز شما میکند. پس سعی ما تولید کنندگان محتوای متنی در وب سایتها، بازنویسی مطالب مهم و کاربردی به صورت جذاب و کاملتر است. امیدوارم مطالب گفته شده در این مطلب برای شما مفید واقع شود.

1 دیدگاه در “تفاوت سینی کابل گالوانیزه با سینی کابل گالوانیزه نشده

ارسال دیدگاه