قیمت لوله فلکسیبل برق را از کرمان نیرو تولید کننده انواع لوله فلکسیبل روکش دار در سایز های مختلف بخواهید. خرید به صورت تلفنی و حضوری امکان پذیر است. محصولات ما انعطاف پذیری قابل توجهی دارند و به منظور انتقال کابل از یک مسیر با مزیت عبور از موانع و یا حرکت دور ستون استفاده می شود.

لوله خرطومی رهورد خراسان اصل ازران

خرید لوله خرطومی رهورد خراسان با بهترین قیمت لیست

لوله های فلکسیبل رهورد خراسان برای همه کارفرمایان و مهندسان ناظر به لحاظ کیفیت شناخته شده است که از نظر کیفیت مواد ،ضخامت گالوانیزه ، بسته بندی و استحکام از سایر محصولات مشابه ایرانی برتر دارد و دارای گواهی is 09001 می باشد، لوله های فلکسیبل رهورد خراسان از نظر ما نیاز به تبلبغ ندارد و از لیست رسمی شرکت رهورد خراسان برای متراژهای بالای 9% تخفیف ارائه خواهد شد و تمامی سایزها از سایز 9 تا سایز 100 موجود می باشد

همچنین فلکسی های زره دار شرکت رهورد خراسان هم موجود می باشد

 

قیمت لوله فلکسیبل برق

تولید و پخش لوله فلکسیبل برق خرطومی

لوله فلکسیبل

 

لوله فلکسیبل برق

لوله فلکسیبل

کاربرد لوله فلکسیبل برق ( خرطومی )

از لوله فلکسیبل (لوله خرطومی) به منظور انتقال کابل های آنتن یا دوربین های مدار بسته، مانند کابل های: Cat6 ,cat5 استفاده می شود. روکش های پی وی سی این لوله ها مانع از نفوذ آب ، گرد و غبار و تا حدی انتقال دما می شوند اگر محیط عاری از آب و گرد و غباربود به منظور کاهش هزینه ها پیشنهاد می شود که از لوله های فلکسیبل بدون روکش استفاده شود.

»»» برای مشاهده سایر محصولات گروه صنعتی کرمان نیرو کلیک کنید: ریل و بست چنگالی

فروش انواع لوله های فلکسیبل

فروش انواع لوله های فلکسیبل

لطفا برای مشاوره رایگان، سفارش یا استعلام قیمت تماس بگیرید.

 

 

»»» برای مشاهده سایر محصولات گروه صنعتی کرمان نیرو کلیک کنید: جعبه تقسیم گالوانیزه