زانو سینی کابل مانند ساپورت سینی کابل جزو اتصالات سینی کابل است و زانوی قابل تنظیم می باشد از مزایای تولید رایزرهای 3 تیکه این میباشد که قابلیت انعطاف و تغییر زاویه کابل ها را به سهولت برای پروژه ها فراهم می سازد یعنی از زاویه 120- درجه تا  120+ درجه تقریبا قابل چرخش می باشد که در موقعیت هایی که تغییر ارتفاع در سینی کشی ایجاد شده برای نصاب این سهولت و دسترسی را فراهم می آورد.

قیمت خرید زانو سینی کابل تولید کننده

زانویی سه 3 راه سینی کابل گالوانیزه

زانویی سه راه سینی کابل

قیمت زانو سینی کابل

یکی از پرکاربرد ترین اتصالات زانوی سینی کابل است. زانو اتصال دهنده سینی در خم های مناسب زاویه و قسمت بازویی هنگام نصب و راه اندازی به کار برده میشود. همچنین از زانویی سینی کابل برای تغییر مسیر کابل ها و هم سطح کردن سینی ها استفاده میکنند. زانویی ها را معمولا با توجه به جنس سینی کابل به کار رفته در پروژه انتخاب میکنند. معمولا زانویی سینی کابل را میتوان در ضخامت های 0/5 میلیمتری، 7/0 میلیمتری، 9/0 میلیمتری، 1 میلیمتری، 25/1 میلیمتری، 5/1 میلیمتری، 2 میلیمتری و 5/2 میلیمتری در بازار پیدا کرد.

از جمله متریال ورق زانویی شامل گالوانیزه گرم، گالوانیزه سرد و استیل میشود. لذا قیمت زانویی سینی کابل را میتوان بر اساس متریال، ورق، نوع زاویه، عرض و ضخامت آن محاسبه نمود. مجموعه کرمان نیرو، پخش کننده زانوسینی کابل در لاله زار تهران است. شما همراهان گرامی میتوانید برای خرید به کرمان نیرو مراجعه کنید. همچنین برای استعلام قیمت به روز تماس حاصل فرمایید.

فیلم ساخت زانویی سینی کابل در کارگاه کرمان نیرو

تولیدکننده زانو سینی کابل

سینی کابل باعث میشود تا مجموعه ی زیادی از کابل ها به صورت منظم و از یک مسیر عبور کرده و باعث محافظتشان نیز میشود. حال در مسیر نصب سینی کابل گاها ممکن است نیاز به تغییر مسیر باشد، که در اینگونه موارد نیاز به زانویی سینی کابل است. کرمان نیرو، تولیدکننده زانویی سینی کابل در لاله زار تهران است. مشتریان گرامی میتوانند برای سفارش این تجهیز با شماره های (02133939014 – 02133938965) تماس حاصل نمایند.

زانوی افقی داخلی سینی کابل

زانوهایی که برای پوشش دهی کابل های برق استفاده میشوند در انواع مختلفی نظیر زانو عمودی سینی کابل و زانو افقی سینی کابل تقسیم بندی میشوند.

  • زانوی عمودی:

این مدل زانوها خود به دو نوع زانو عمودی داخلی و زانو عمودی خارجی تقسیم میشود. با نام رایزری نیز شناخته میشوند. برای استفاده از این زانوها، باید با محیطی مواجه شویم که دارای تقاطع های غیر همسطح باشد. بیشتر برای محیط هایی مثل ساختمان های صنعتی، کارخانه ها، پارکینگ و … از آنها بهره میبرند.

  • زانوی افقی:

همانطور که از نامش پیداست، برای تغییر دادن مسیر کابل کشی افقی استفاده میشود. این نوع زانوها در عرض های مختلف و زوایای مختلف نظیر 45 درجه و 90 درجه طراحی و تولید میگردند. از جمله متعلقات پر مصرف سينی كابل بوده كه برای تغيير مسير كابل و برای تغيير مسير از يک سطح به سطح ديگر مورد استفاده قرار ميگیرند. گاهاً برای تغيير مسير و در جايی كه كابل ها نياز به كاهش دارند از كاهنده سينی كابل استفاده میشود.

زانو افقی داخلی یکی از متعلقات سینی کابل ها می باشد

لطفا برای مشاوره رایگان، سفارش یا استعلام قیمت تماس بگیرید.

عکس های زانو سینی کابل تولید شده:

انواع زانو سینی کابل به 3 شکل زانوی 90 درجه، زانوی افقی 45 درجه و زانوی آبشاری تولید میشود، از زانوها برای تغییر مسیر 90 درجه در امتداد مسیر کابل کشی استفاده میشود.

زانوی سینی کابل 2 راه

زانوی سینی کابل دو راه

زانوی سینی کابل خرید

قیمت اتصالات سینی کابل

همانطور که میدانید سینی کابل، تجهیزی است که مجموعه ی زیادی از کابل ها را به صورت منظم و در یک مسیر قرار میدهد و از آنها محافظت میکند. حال ممکن است در مسیر نصب نیاز به تغییر مسیر باشد، که در اینگونه موارد نیاز به متعلقات سینی کابل است. از جمله این متعلقات میتوان به درب سینی، رابط، زانویی سینی کابل، سه راهی و چهار راهی، ساپورت و … اشاره نمود. برای خرید تجهیزات سینی کابل و اطلاع از قیمت به روز این لوازم پرکاربرد، میوانید به مجموعه کرمان نیرو مراجعه نمایید.

برای نصب سینی های کابل به یکدیگر و اتصال آن به دیوار و یاسقف و یا ضرورت انتقال کابلها به طبقات بالاتر و تغییر مسیر احتمالی و چالشهای نصب در گوشه ها و انشعابات در مسیر نصب ، میتوان از انواع اتصالات سینی کابل برق گالوانیزه و یا سایر انواع آن استفاده نمود.کرمان نیرو تولید کننده انواع سینی گابل گالوانیزه در ایران

سه راهی سینی کابل

در سیم کشی الکتریکی ساختمان ها از سینی کابل ها برای پخش کردن، مهار و پیوستگی سیم ها و کابل های برق استفاده می شود. کابل ها و سیم های برق را می توان با گذاشتن در سینی، به جای کشیدن آن ها از راه یک لوله نصب کرد که این کار از سیم ها و کابل ها نگهداری می کند و راه مطمئن تری است.یکی از اتصالات سینی کابل سه راهی سینی کابل است که سه سینی کابل را به صورت عمودی یا افقی به هم وصل می کند.کرمان نیرو پخش کننده انواع سینی کابل و سه راهی سینی کابل در لاله زار تهران

زانو سینی کابل

در برخی مواقع نیاز است تا در مسیر هدایت سیم ها، تغییر جهت اعمال شود. لذا برای این امر از تجهیزی به نام زانو سینی کابل استفاده میشود. چرا که قابلیت انعطاف و تغییر زاویه دارند و به راحتی قابل تنظیم هستند. زانویی ها را متناسب با زاویه ها در مسیر سینی کشی استفاده میکنند که در انواع مختلفی نسبت به زاویه تولید و به بازار ارائه میگردند. از زواویه های اصلی زانویی سینی کابل میتوان به زاویه 90 درجه داخلی – زاویه 90 درجه خارجی – زاویه 45 درجه داخلی – زاویه 45 درجه خارجی اشاره کرد.