این نوع بست که از جنس گالوانیزه می باشد و همانطور که از اسم آن مشخص می باشد پایه آن به حالت چنگکی داخل ریل چفت و روی ریل بسته میشود و کابل و یا لوله ی هم سایز داخل بست متصل شده به ریل وارد می شود سپس توسط پیچ ریگلاژ بالای بست محکم می شود بست های چنگالی با گیره ای که در قسمت زیرین خود دارند موجب می شوند تا به ریل قلاب شوند.

قیمت فروش بست چنگالی ریل چنگالی

بست چنگالی و ریل چنگالی

»»» برای مشاهده سایر محصولات گروه صنعتی کرمان نیرو کلیک کنید: قیمت لوله فلکسیبل

قیمت ریل بست چنگالی

کرمان نیرو تولید کننده و پخش کننده انواع ریل و بست چنگالی در مدل های مختلف ، برای اطلاع از قیمت ریل و بست چنگالی با ما تماس بگیرید .

فروش بست و ریل چنگالی

بست و ریل چنگالی

بست چنگکی کابل

کرمان نیرو تولید کننده انواع بست چنگکی در مدل های مختلف مانند بست چنگالی معمولی، بست چنگالی عایق دار است ،این نوع بست از جنس گالوانیزه می باشد به صورت چنگالی داخل ریل چفت و روی آن بسته می شود . بست چنگکي در سازهای  8-12 ، 12-16،  16-20، 18-25،  24-28 ، 28-32 ، 32-36 ، 36-40 ، 42-46 و 48-52 تولید میگردد .

لطفا برای مشاوره رایگان، سفارش یا استعلام قیمت تماس بگیرید.

خرید ریل و بست چنگالی 

مشتریان عزیز برای خرید ریل و بست چنگالی هم میتوانن به صورت تلفنی با ما تماس گرفته و سفارش خود را بگذارن و هم با حضور در دفتر و فروشگاه کرمان نیرو به صورت حضوری خرید خود را ثبت نمایند،کرمان نیرو پخش کننده سینی کابل در خیابان لاله زار تهران 

بست سی چنل لوله و کابل برق

بست سی چنل به همراه سی چنل

عکس های ریل و بست چنگالی تولید شده در کرمان نیرو

تولیدی بست چنگالی با بهترین قیمت

بست چنگالی

»»» برای مشاهده سایر محصولات گروه صنعتی کرمان نیرو کلیک کنید: فروش سینی کابل لاله زار

مزیت های ریل و بست چنگالی

یکی از مهمترین مزیت های ریل و بست چنگالی این است که امکان دسترسی به کابل ها به سهولت امکان پذیر میکند ریل ها که از جنس ورق گالوانیزه می باشد در 2 نوع سرد و گرم قابل عرضه می باشد و معمولا به طول شاخه های 1متری می باشد. سایزهای بست چنگالی از 12-8 ، 16-12 و20-16 ، 24-20 ،25-18 تا سایز 100 ادامه دارد و قابل عرضه می باشد پیچی که برروی این نوع بست قراردارد به شما این امکان رامیدهد تا به راحتی بتوانید لوله را به ریل چنگالی محکم ببندید.

تولیدکننده ریل و بست چنگالی گالوانیزه

بست سی چنل

ساخت انواع بست سی چنل به همراه سی چنل

بست سی چنل به همراه سی چنل