سینی کابل برای تامین امنیت مکانیکی در محیطی که تعداد زیادی کابل کنترل برق در حال کار است استفاده می شود. علاوه بر این، این کابل ها همچنین برای مسیریابی مناسب برای کابل های برق یا کنترل طراحی شده اند. این کابل ها می توانند هم بالای سر و هم زیر زمین باشند، انواع سینی کابل در مواد و پوشش های مختلف موجود است. سازندگان سینی کابل، سینی های کابل را با فولاد گالوانیزه، آلومینیوم، فولاد ضد زنگ، استنلس استیل و پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه می سازند.

قیمت خرید سینی کابل استیل

سینی کابل استیل

یکی از ورق های استفاده شده برای سینی کابل ها، ورق استیل است که عناصر اصلی آن کربن، فلز کروم، فلز نیکل و فلز آهن است. از این نوع تجهیز برای حفاطت از کابل های سیم کشی شده و سیم های برق ولتاژ قوی و قرار دادن در یک بخش و تقسیم بندی و در قسمت های مختلف نظیر روی دیوار، سقف، زمین، زیرزمین و … استفاده می کنند.

قیمت سینی کابل استیل

مهمترین مزایای سینی ‌های کابل استیل استحکام فوق ‌العاده بالا و قیمت پایین آنها است. در عرض های 100، 150، 200، 250، 300 و … میلیمتر موجودند که متناسب با نیاز و ضخامت کابل های استفاده شده در کار انتخاب و استفاده می شوند.

قیمت ها به دلیل نوسانات موجود در بازار متغیر بوده و ثابت نیستند. بنابراین برای تهیه سینی کابل استیل باید استعلام قیمت بگیرید. مجموعه تولیدی و پخش صنعتی کرمان نیرو با داشتن مشاوران حرفه‌ ای و ارائه مشاوره قبل از انتخاب و خرید یک محصول، متناسب با درخواست مشتری و همینطور تضمین بهترین قیمت در کنار حفظ موجودی محصولات خود، توانسته است با سابقه چندین ساله خود در بازار تهران به عنوان یکی از پخش کنندگان و ارائه ‌دهندگان سینی کابل در میان همکاران و مشتریان خود کسب اعتماد و اعتبار نماید، لذا برای اطلاع از قیمت به روز محصولات از جمله سینی کابل استیل لطفا با مشاروان ما  در کرمان نیرو تماس حاصل نمایید.

خرید سینی کابل استیل

نقاط مثبت موجود در سینی کابل استیل شامل مقاومت در برابر شوینده های قوی و استفاده در جاهای مسقف است. نسبت به سینی کابل فولادی خیلی سبک تر بوده و نیاز به تغییر و نگهداری ندارد.

تصمیم گیری در مورد اینکه کدام سینی کابل را انتخاب کنید، کاملا به محیط استفاده و نصب بستگی دارد. همچنین خرید سینی کابل باید بر اساس نوع، کیفیت، جنس و نحوه آبکاری باشد. فروش سینی کابل و انواع آن به صورت مستقیم و حتی آنلاین صورت می پذیرد.

مجموعه کرمان نیرو با داشتن طیف وسیعی از محصولات، متناسب با مدیریت سینی کابل شما، می تواند ایمنی و کارایی را در محل کار ساده کند. همچنین ما به همان سرعتی که می توانیم پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز باشیم، می توانیم راه حل های شما را نیز به واقعیت تبدیل کنیم. هدفمان این است که همیشه از انتظارات شما فراتر باشیم و محصولاتی با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب در اختیارتان قرار دهیم.