تولید کننده لوله فولادی برق

کرمان نیرو تولید کننده انواع لوله فولادی برق گالوانیزه در اندازه و ضخامت و مدل های مختلف ماننده لوله فولادی برق مشکی ( لوله فولادی سیاه ) لوله فولادی استاندارد در تهران،بهترین کیفیت را از کرمان نیرو بخواهید .

تولید لوله فولادی برق گالوانیزه

 

قیمت لوله فولادی برق گالوانیزه

فروش لوله فولادی برق گالوانیزه سرد

برای خرید و یا دریافت قیمت روز لوله فولادی برق گالوانیزه با ما تماس بگیرید: 33938965-021 با بهترین کیفیت و قیمت، کارگاه تولید کننده انواع سینی کابل در تهران

لوله فولادی برق به منظور حفاظت از رشته های کابل در مسیر های روی دیوار و سقف مورد استفاده قرار می گیرد. لوله های فولادی امکان تعویض کابل و سیم های استفاده شده را در اثر نقص یا پارگی به اجرا کننده می دهد.

»»» برای مشاهده سایر محصولات گروه صنعتی کرمان نیرو کلیک کنید: قیمت لوله فلکسیبل

تولید کننده لوله برق گالوانیزه سرد

لوله فولادی سرد

 قیمت روز لوله فولای برق 

برای دریافت قیمت روز لوله فولای برق با ما تماس بگیرید

لوله فولادی برق مشکی یا سیاه 

Black electric pipe یا لوله فولادی برق مشکی یکی از انواع لوله برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق سیاه تولید می گردد و از سایزهای این لوله میتوان به سایز pg11 الی pg48 اینچ اشاره کرد ،از مزایای لوله برق فولادی مشکی میتوان به قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه ( لوله های برق فولادی گرم و سرد ) اتصالات آسان و در دسترس ( بوشن فولادی مشکی و ….. ) طول مناسب ۳ متری جهت حمل و نقل آسان و نصب راحت اشاره کرد.

لوله فولادی برق مشکی

لوله فولادی برق گالوانیزه

در کارخانه های آبکاری پیشرفته پس از تکمیل مراحل آبکاری هر شاخه لوله فولادی برق گالوانیزه به طور جداگانه با استفاده از سیستم دمش بخار یا دمش هوا سطح مواد روی لوله به صورت یک دست در می آید تا هم از نظر ظاهری قابل قبول و زیبایی داشته باشد. در پایان کار قسمت هایی که برآمدگی داشته باشد با استفاده از برس توسط کارگران سابیده می شود و در بخش پایانی کنترل کیفیت نقاطی که کوچک که فاقد مواد است با استفاده از اسپری زینک پوشش داده می شود.

لطفا برای مشاوره رایگان، سفارش یا استعلام قیمت تماس بگیرید.

لوله فولادی pg16

فروش انواع لوله فولادی برق گالوانیزه سرد در کارگاه کرمان نیرو در سایز های pg13 – pg16 – pg21 – pg29 – pg36 – pg48 با قیمت مناسب 

»»» برای مشاهده سایر محصولات گروه صنعتی کرمان نیرو کلیک کنید: خرید سینی کابل

مزایای استفاده از لوله فولادی برق سرد

یکی از مزایای مهم لوله فولادی برق سهولت فرم دهی به آنها می باشد که به راحتی می توان لوله سرد سنگین را با استفاده از دستگاه خم به اندازه دلخواه خم کرد. ورق های روغنی به وسیله دستگاه فرمینگ به لوله های متری تبدیل می شود و پس از برش توسط دستگاه حدیده رزوه میشود .انواع رزوه شامل PP, MM, اینچی می باشد که هر 3 نوع در صنعت برق مورد استفاده قرار می گیرد. سپس لوله ها بسته بندی شده و آماده اجرا می باشد. لوله های روغنی یا سیاه طی فرآیند آبکاری در حدود میانگین 50 یا 60 واحد میکرون لایه پوششی و داخلی آن تبدیل به لوله های گرم می شود تا در مقابل رطوبت و نزولات جوی، باران و برف از زنگ زدگی و حریق حفاظت شود.به این شکل که در وان صابون اسید، اسید شویی می شود و در وان فلکس موادی مانند آمونیاک به خورد لوله می رود تا آمادگی کامل برای جذب قلع و روی را داشته باشد.

تولیدکننده انواع لوله فولادی برق

تولیدکننده انواع لوله فولادی

کاربرد لوله فولادی برق

در جایی که نیاز به تغییر مسیر است از اتصالاتی مانند زانوی  دوردار با دربدار استفاده می شود و مسیر های مستقیم و طولانی روی دیوار از بوشن برای اتصال بین لوله ها استفاده می شود. ولی در حالت هایی که لوله روی سقف قرار می گیرد به وسیله انکربولت و میله یک حالت آویز ایجاد می شود تا لوله های روی آن نصب گردند.

»»» گروه تولیدی کرمان نیرو تولید کننده انواع سینی کابل گالوانیزه سرد در لاله زار تهران

در فیلم زیر نحوه بسته بندی لوله های فولادی برق را می توانید مشاهده کنید:

فروش لوله فولادی برق

لوله فولادی برق

 

ساخت انواع لوله فولادی برق

تولید لوله های فولادی برق سرد و گرم

لوله فولادی برق کاری

لوله های فولادی برق برای محافظت و نگهداری از سیم و کابل در طول مسیر اجرای سیم کشی و کابل کشی مورد استفاده قرار میگیرد، لوله فولادی گالوانیزه گرم در این مدل از لوله برق فلزی که از آبکاری عمقی گرم استفاده شده است بیشتر در مناطق دارای رطوبت و محیط های بیرونی که احتمال ریزش باران برروی آن دارد استفاده می کنند تا در برابر عوامل محیطی و زنگ زدگی مقاومت داشته باشد.