خرید لوله فولادی برق

برای خرید و یا دریافت قیمت روز لوله فولادی برق با ما تماس بگیرید: 33938965-021 با بهترین کیفیت و قیمت در کارگاه تولیدی کرمان نیرو تهران

قیمت خرید لوله فولادی برق تولید کننده

لوله فولادی برق به منظور حفاظت از رشته های کابل در مسیر های روی دیوار و سقف مورد استفاده قرار می گیرد. لوله های فولادی امکان تعویض کابل و سیم های استفاده شده را در اثر نقص یا پارگی به اجرا کننده می دهد.

لوله فولادی سرد

لوله فولادی سرد

کاربرد لوله فولادی برق

در جایی که نیاز به تغییر مسیر است از اتصالاتی مانند زانوی  دوردار با دربدار استفاده می شود و مسیر های مستقیم و طولانی روی دیوار از بوشن برای اتصال بین لوله ها استفاده می شود.

ولی در حالت هایی که لوله روی سقف قرار می گیرد به وسیله انکربولت و میله یک حالت آویز ایجاد می شود تا لوله های روی آن نصب گردند.

»»» برای مشاهده سایر محصولات گروه صنعتی کرمان نیرو کلیک کنید: سینی کابل گالوانیزه

در فیلم زیر نحوه بسته بندی لوله های فولادی برق را می توانید مشاهده کنید:

لطفا برای مشاوره رایگان، سفارش یا استعلام قیمت تماس بگیرید.

مزایای استفاده از لوله فولادی برق گرم و سرد

یکی از مزایای مهم لوله فولادی برق سهولت فرم دهی به آنها می باشد که به راحتی می توان لوله سرد سنگین را با استفاده از دستگاه خم به اندازه دلخواه خم کرد.

ورق های روغنی به وسیله دستگاه فرمینگ به لوله های متری تبدیل می شود و پس از برش توسط دستگاه حدیده رزوه میشود

انواع رزوه شامل PP, MM, اینچی می باشد که هر 3 نوع در صنعت برق مورد استفاده قرار می گیرد. سپس لوله ها بسته بندی شده و آماده اجرا می باشد. لوله های روغنی یا سیاه طی فرآیند آبکاری در حدود میانگین 50 یا 60 واحد میکرون لایه پوششی و داخلی آن تبدیل به لوله های گرم می شود تا در مقابل رطوبت و نزولات جوی، باران و برف از زنگ زدگی و حریق حفاظت شود.

تولیدکننده انواع لوله فولادی برق

تولیدکننده انواع لوله فولادی

به این شکل که در وان صابون اسید، اسید شویی می شود و در وان فلکس موادی مانند آمونیاک به خورد لوله می رود تا آمادگی کامل برای جذب قلع و روی را داشته باشد.

برای دریافت قیمت روز لوله فولای برق تماس بگیرید

»»» برای مشاهده سایر محصولات گروه صنعتی کرمان نیرو کلیک کنید: لوله فلکسیبل

در کارخانه های آبکاری پیشرفته پس از تکمیل مراحل آبکاری هر شاخه به طور جداگانه با استفاده از سیستم دمش بخار یا دمش هوا سطح مواد روی لوله به صورت یک دست در می آید تا هم از نظر ظاهری قابل قبول و زیبایی داشته باشد.

در پایان کار قسمت هایی که برآمدگی داشته باشد با استفاده از برس توسط کارگران سابیده می شود و در بخش پایانی کنترل کیفیت نقاطی که کوچک که فاقد مواد است با استفاده از اسپری زینک پوشش داده می شود.

لوله فولادی برق گالوانیزه سرد

لوله فولادی برق

 

ساخت انواع لوله فولادی برق

تولید لوله های فولادی برق سرد و گرم