لیست قیمت جعبه تقسیم فلزی برق

کرمان نیرو تولید کننده و پخش کننده انواع جعبه تقسیم فلزی برق در خیابان لاله زار تهران با بهترین قیمت

قیمت جعبه تقسیم برق گالوانیزه آلومینیومی فلزی

دیگر محصولات : قیمت سینی کابل

جعبه تقسیم فلزی برق ساختمان

جعبه های تقسیم فلزی برق کمک می کنند که اتصالات برقی در ساختمان جلوی چشم نباشند و همچنین از آنها در برابر خطرات مختلف مانند دمای بالا و غیره محافظت می کنند.دف از به کار بردن جعبه تقسیم این است که یک محیط امن برای سیم‌های الکتریکی، سفید و سیم‌های اتصال به زمین (سبز یا مسی) ایجاد شود.سیم کشی برق ساختمان یکی از مراحل مهم و حساس در ساختمان سازی است بنابر این جعبه تقسیم برق نیز نقش مهمی در این راستا خواهد داشت.

جعبه تقسیم فلزی برق

تولید جعبه تقسیم فلزی برق

جعبه تقسیم فلزی برق

جعبه تقسیم فلزی برق رو کار و توکار

از جعبه های تقسیم فلزی برق به عنوان ابزاری برای انشعاب برق استفاده می شود رشته های سیم و کابل از طریق لوله های فولادی برق یا PVC  وارد سوراخ هایی که به وسیله ترمینال برق منشعب یا تقسیم می شوند و امکان انشعاب جریان برق رسانی در فضاهای مختلف ساختمان را امکان پذیر می کنند.کرمان نیرو تولید کننده و پخش کننده انواع جعبه تقسیم برق روکار و توکار میباشد.

تولید جعبه تقسیم فلزی برق رو کار و توکار

جعبه تقسیم رو کار و توکار

سازنده جعبه تقسیم فلزی برق روکار و توکار

جعبه تقسیم گالوانیزه

جعبه تقسیم برق فلزی

جعبه های تقسیم فلزی درون خود معمولا سوکت ها یا ترمینال ها، سوئیچ ها و سیم های اتصال مرتبط را جای می دهند که بخش کاملی ار سیستم حفاظت مدار با توجه به روشنایی اضطراری یا خطوط نیروی اضطراری یا سیم کشی و آکتور هسته ای و اتاق کنترل جریان صحیح برق رسانی میسر می سازد و وظیفه حفاظت اتصالات برقی از خطر دمای بالا نیز بر عهده دارد.

»»» برای مشاهده سایر محصولات گروه صنعتی کرمان نیرو کلیک کنید:زانو سینی کابل

جعبه تقسیم 10x10 واترپروف ip 67  آلومینیومی

جعبه تقسیم 10×10 واترپروف ip 67 آلومینیومی

جعبه تقسیم فلزی صنعتی

جعبه تقسیم فلزی برق صنعتی در مدل های مختلفی به کار گرفته میشوند از جمله این جعبه تقسیم ها میتوان به جعبه تقسیم پلاستیکی و جعبه تقسیم فلزی – برق صنعتی،جعبه تقسیم های فلزی آلومینیومی (دایکاست) IP6 – برق صنعتی و دیگر مدل ها اشاره کرد

تولیدکننده انواع جعبه تقسیم برق فلزی

جعبه تقسیم آلومینیومی

جعبه تقسیم فلزی برق خانگی

در سیم‌کشی ساختمان اغلب لازم است که از سیم‌ها انشعاب گرفته شود. به همین دلیل در مسیر سیم‌ها جعبه‌ای به‌ نام جعبه تقسیم برق قرار داده می‌شود، جعبه تقسیم ها معمولا در گوشه‌های دیوارها در قسمت بالایی و با فاصله‌ای تقریبا 25 تا 40 سانتی متری از سقف نصب می‌گردند. درب جعبه تقسیم باید قابل دسترسی باشد و هیچ گونه سیمی از آن بیرون نزده باشد. جلوگیری از ارتباط افراد با سیم های برق ساختمان محافظت سیم های برق ساختمان در برابر گرد و غبار جلوگیری از خوردگی سیم های برق ساختمان توسط موش ها مدیریت بهتر و راحت تر سیم های برق داخل ساختمان جلوگیری از برخورد آب و رطوبت با سیم های برق گرفتن انشعابات گوناگون برای کاربردهای مختلف 

دیگر محصولات کرمان نیرو : لوله فکسیبل رهورد خراسان

لطفا برای مشاوره رایگان، سفارش یا استعلام قیمت تماس بگیرید.

 

جعبه تقسیم فلزی برق سه فاز

جعبه تقسیم واترپروف